JAK ZOOMTECH® FUNGUJE?

Uvnitř navíjecí hřídele je na speciálním mechanismu předepnutý kovový nosník, který zamezuje prohýbání trubky, a tím nedochází k takzvanému V efektu. Látka se nedeformuje, jako je tomu v případě použití standardní technologie, a zůstává rovná v celé své ploše. Jedná se o naprosto unikátní řešení, které dnes na celém světě umí pouze BEMATECH. Použitím trubky takto malého průměru vracíme roletám jejich původní největší výhodu, a to možnost umístit je do velmi malého prostoru, aniž by byl narušen design interiéru. Rolety lze vybírat ve variantě s motorickým ovládáním, které můžete komfortně spouštět prostřednictvím chytrého telefonu nebo ve variantě klasického řetízku.


 

APLIKACE TECHNOLOGIE

 

ROLETY  SCREENOVÉ CLONY  ROLOVACÍ VRATA  PROJEKČNÍ PLÁTNA 

AKADEMIE ZOOMTECH®


ZOOMTECH® je revoluční koncept založený na geniální myšlence spojující zákony a techniky různých vědních oborů. Páteří této celosvětově patentované technologie je vysoce komplexní sada algoritmů mimo oblast stavební fyziky a mechaniky, kde se snoubí statika s dynamikou.
 
Náš akademický tým ZOOMTECH®, který tvoří 4 univerzitní vědci a inženýři, dokončuje vývoj vysoce vědeckého algoritmického generátoru, který nám umožňuje podporovat výrobní společnosti online v jejich procesu výroby roletových systémů se zakomponovanou technologií ZOOMTECH®.

 
JAK INTEGROVAT ZOOMTECH® DO VAŠICH PRODUKTŮ?


 

Systém ZOOMTECH® je přizpůsoben pro integraci do stávajících systémů. Jádrem systému je speciálně tvarovaný výztužný profil, který je osazován speciálními adaptéry ZOOMTECH® do stávajících navíjecích trubek. Tvar výztužného profilu a použité komponenty se u každého výrobku liší v závislosti na rozměrech a použitých komponentech. S naším online ZOOM Optimizerem a použitím ZOOMBOXu ve vaší produkci je konfigurace a výroba velmi snadná a zabere pouze několik minut.

Umožňujeme tak vyrábět roletové systémy v jednom čase po celém světě. Pro speciální aplikace nebo pro menší množství je současně možné od nás během několika dnů získat předkonfigurovanou sadu dílů ZOOMTECH®Integrace ZOOMTECH® do nové trubice na počátku vyžaduje vývoj nových adaptérů a případně i dílů vyrobených na zakázku, které budou vyhovovat vašim stávajícím systémům. 

KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře níže. 
Po vyplnění údajů budou Vaše osobní data zpracována v souladu s GDPR.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.